Uroczysta Akademia poświęcona 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

W naszej szkole odbyła uroczysta akademia poświęcona 223 rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA.
Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie kl II i IV w prozie, poezji i piosence podkreślili znaczenie Konstytucji Majowej dla państwowości polskiej. Słowa wypowiedziane w trakcie przedstawienia dobitnie świadczyły o tym, że uczniowie naszej szkoły doceniają wartość działań podjętych przez przodków.
Na koniec uroczystej akademii pan dyrektor Paweł Bartnicki w swoim przemówieniu podkreślił znaczenie tego święta. Podziękował również uczniom klas występujących oraz nauczycielom, którzy przygotowali akademię: pani Marii Romańczuk - Mazur i pani Anieszce Bachusz za trud, jaki włożyły w to, by dzień 3 maja został w sposób szczególny uczczony w naszej szkole.

Ps. Po raz pierwszy obok flag: państwowej, unijnej zawisła zielona flaga Gminy Medyka.

Opublikowano: 05 maja 2014 11:00