I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2013 z matematyki na poziomie szkoły podstawowej

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedliskach brali udział w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych „PINGWIN 2013” z przyrody i matematyki oraz ,,OLIMPUS" z mitologii. Koordynatorami w/w konkursów byli nauczyciele p. M. Bunda, p. J. Gawlikowska i p. G. Żytka. Nasi  uczniowie osiągnęli wysokie wyniki,  otrzymali dyplomy laureata i nagrody książkowe. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

•  Gabriela Małachowska -  miejsce 1 matematyka - dyplom grawerowany laureata, nagroda książkowa,
  • Oliwer Iskański - miejsce 5 matematyka - dyplom laureata,  nagroda książkowa,
  • Oliwia Kuropaś   - miejsce 5 matematyka - dyplom laureata ,  nagroda książkowa,
  • Sara Bahir         - miejsce 3 przyroda      - dyplom laureata, nagroda książkowa,
  • Sara Bahir         - miejsce 3 mitologia      - dyplom laureata, nagroda książkowa,
  • Krystian Kuś      - miejsce 3 mitologia      - dyplom laureata, nagroda książkowa.

Wyróżnienia otrzymali: Gabriela Małachowska-przyroda i Paulina Dziadek-przyroda.

Opublikowano: 21 stycznia 2014 09:48