Goście z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Przemyślu!

Wizyta Strażaków z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Przemyślu w naszej Szkole wzbudziła ogromny entuzjazm dzieci. W trakcie spotkania Panowie Strażacy opowiadali o pracy w swoim zawodzie, zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie pożaru, burzy oraz wypadku. Demonstrowali bojowy strój strażaka oraz niektóre sprzęty: np. hełm, czujniki bezruchu. Dzieciom zostały przybliżone sytuacje mogące wywoływać zagrożenie pożarowe. Strażacy przypomnieli zasady wzywania straży pożarnej. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z wielkim zainteresowaniem, zadawali pytania i brali udział  w konkursach. Panowie zaprosili nas także do odwiedzin w Komendzie! Na pewno skorzystamy Serdecznie dziękujemy!

Link do strony Komendy Miejskiej Straży Pożarnej

Opublikowano: 17 stycznia 2014 13:03