Wspaniały występ Aniołków z Siedlisk

Dnia 20.12.2013 roku Gromada Zuchowa "Leśne Grzybki" wraz z harcerkami z czwartej i piątej klasy i druhną Małgorzatą Stec, uczestniczyły na przemyskim Rynku w uroczystości ,,Betlejemskie Światełko Pokoju". Nasze uczennice w "anielskich" strojach śpiewały kolędy i pastorałki. W tym wielkim wydarzeniu brał udział Prezydent Miasta Przemyśla -pan Robert Choma, który w imieniu Samorządu Miasta złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu udział wzięli również: pan Jan Pączek -Starosta Powiatu Przemyskiego, zastępcy Prezydenta Miasta, pan poseł Marek Rząsa, radni, przedstawiciele służb mundurowych oraz duchowieństwo i mieszkańcy. Błogosławieństwa opłatków dokonał ksiądz biskup Adam Szal. Tegorocznej edycji Betlejemskiego Światełka Pokoju towarzyszyło hasło "Wyjdź z cienia, pokaż dobro". Jesteśmy bardzo dumne, że mogłyśmy zaśpiewać na tak wspaniałej imprezie-stwierdziły "anielice" z naszej szkoły.

Opublikowano: 20 grudnia 2013 20:41

Filmy: