Byliśmy na przedstawieniu teatralnym!

28.10.2013r. uczniowie klas VI- VI uczestniczyli w spektaklu „ Przygody Tomka Sawyera” wystawionym przez Teatr Kameralny w Lublinie. Przedstawienie odbyło się w nowo wyremontowanym kinie Roma Przemyślu .

„Przygody Tomka Sawyera” to lektura chętnie czytana przez młodzież ze względu na ciekawą postać głównego bohatera. Odtwórca roli Tomka świetnie poradził sobie z zadaniem ukazania wesołego, sympatycznego łobuziaka, przeżywającego niezwykłe, a czasami niebezpieczne przygody.

Widzom podobała się muzyka, ciekawa scenografia, a szczególnie rozbawił wszystkich humor słowny i sytuacyjny.

Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowały panie Grażyna Żytka i Maria Bunda.

Opublikowano: 28 października 2013 11:59