" Co sowa wiedziała"

Dnia 18 maja 2013 r. podczas uroczystości "Noc Muzeów" w Przemyślu zaprezentowano sztukę pt.,,Co sowa wiedziała'',którą ułożyła nauczycielka naszej szkoły -Małgorzata Stec.W sztuce wystąpiły zabawne postacie: król,królowa,królewna,mieszkańcy miasta i wścibska sowa, której głosu użyczyła sama autorka. Przedstawienie odniosło wielki sukces i będzie wystawiane ,promując nasz region. Sztuka zawiera 50 wierszyków opisujących każdy zabytek miasta Przemyśla. W premierze uczestniczyli uczniowie klasy drugiej, którzy zawsze wspomagają swoja wychowawczynię. Mali i zdolni artyści w czasie przedstawienia śpiewali piosenki ułożone na tę okoliczność. Autorka przedstawienia oraz jej podopieczni otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz cenne pamiątki. Występ na ,,Nocy Muzeów''był wielkim sukcesem i promocją naszej szkoły.

→→Link do artykułu w gazecie "Super Nowości"←←

Opublikowano: 23 maja 2013 15:07