Dzień Babci i Dziadka

Są kochani, najlepsi,niezastąpieni- to najczęściej pojawiające się sformułowanie przywoływane w rozmowach z dziećmi. Babcia i Dziadek to osoby, które kochają bezwarunkową miłością swoje wnuczęta, rozpieszczają je, są często ich najlepszymi przyjaciółmi. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi członkowie rodziny wprost ich uwielbiają.
W związku z tym właśnie świętem w Szkole Podstawowej w Siedliskach  w oddziale przeszkolnym zorganizowano uroczystość na którą dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków.
Maluchy recytowały wiersze i śpiewały. W ten sposób dziękowały seniorom za  opiekę i trud wkładany w ich wychowanie. Występ cieszył się wśród widzów dużym zainteresowaniem. Na koniec mali aktorzy dostali duże brawa.

Po części artystycznej gospodarze zaprosili gości na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice uczniów. Nastał więc czas na chwilę wspomnień i miłej pogawędki.

Opublikowano: 30 stycznia 2013 17:55