II Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim

14 grudnia uczniowie klasy V wzięli udział w II Powiatowym  Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim organizowanego w ramach projektu ‘Rock’n’Roll your English - no more limits!’ Organizatorem Przeglądu było  Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Edukacji Na Obszarach Wiejskich „SZANSA”. Patronat nad II Powiatowym Przeglądem sprawowali Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Przemyślu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Birczy Projekt ‘Rock’nRoll your English – no more limits!’ realizowany jest w ramach Programu Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności English Teaching, którego krajowym realizatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Nasi uczniowie, pod opieką pani Agnieszki Bachusz, przygotowali nowoczesną wersję Czerwonego Kapturka. Piękne dekoracje przygotowała pani Justyna Gawlikowska.

Opublikowano: 14 grudnia 2012 12:04