Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

W kwietniu uczniowie klas IV- VI wzięli udział w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych  „Edi” oraz „ Test Oxford Plus”.

Wszystkich ucieszyły wysokie wyniki naszych uczniów:

• Piąte miejsca i nagrody książkowe w konkursie historycznym dla Kamili Ostrowicz i Kingi Kasprzyk oraz wyróżnienia dla Magdaleny Czyżowskiej i Gracjana Dronia.
  • Wyróżnienia w konkursie matematycznym dla Magdaleny Czyżowskiej, Jakuba Głuszko  i Oliwera Iskańskiego.
  • Nagrody książkowe i dyplomy oraz tytuły laureatów pierwszego stopnia dla Weroniki Barszczak , drugiego stopnia dla Kamili Ostrowicz i Jakuba Głuszko oraz trzeciego stopnia dla Miłosza Urbana.
  • Wyróżnienie w ogólnopolskim  konkursie ekologiczno – plastycznym  dla Weroniki Barszczak, jako jednej z   dwudziestu osób w Polsce.

Opiekunami i koordynatorami konkursów były panie: Grażyna Żytka, Maria Bunda, Justyna Gawlikowska i Agnieszka Bachusz.

Opublikowano: 25 maja 2012 11:11