Wycieczka klas I - III do Zamościa

Dnia 12 czerwca 2012 r. uczniowie klas I, II, III pod opieką pań: Marty Mil, Małgorzaty Stec, Marii Romańczuk – Mazur uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Zamościa.

Zamość przywitał nas pięknym widokiem Rynku Wielkiego otoczonego rzędami wspaniałych, barwnych kamieniczek. Nad Rynkiem górował Ratusz i szerokie schody będące wizytówką Zamościa. Stąd pod opieką przewodnika ruszyliśmy zwiedzać miasto zwane „Padwą Północy”. By odzyskać siły przed kolejnym etapem naszej podróży udaliśmy się na pizzę. Następnie wyruszyliśmy do ZOO. Szczególnie miłym i odprężającym momentem był spacer alejkami zamojskiego ZOO. Największe zainteresowanie wzbudziły niedźwiedzie, lwy i małpki. Tak zakończyła się ekscytująca wyprawa. Zmęczeni ale szczęśliwi w godzinach wieczornych powróciliśmy do domu snując  już plany na następne wyprawy.

Opublikowano: 12 czerwca 2012 10:08