II Charytatywny Piknik "Dzieci Dzieciom" w Medyce

W niedzielę 3 czerwca uczniowie Naszej Szkoły razem z Nauczycielami wzięli udział w II Charytatywnym Pikniku "Dzieci Dzieciom" zorganizowanym przez Wójta Gminy Medyka, Gminne Centrum Kultury oraz Lokalną Grupę Działania "Ziemia Przemyska” na boisku Szkoły Podstawowej w Medyce. W programie imprezy było wiele niespodzianek i atrakcji. Wystąpili także na nim nasi uczniowie z programem autorskim przygotowanym przez Panią Małgorzatę Stec, prezentując w krótkiej insceniazcji swoje umiejętności i zdolności.

W konkursie przyrodniczo - historycznym, którego wyniki ogłoszono podczas Pikniku nagrody otrzymali między innymi uczniowie Naszej Szkoły :

- w kategorii klas I-III Kacper Czyżowski i Patryk Wawro obaj z klasy pierwszej.

- w kategorii klas IV-VI nagrodę otrzymała uczennica klasy piątej Gabriela Szela.

Dziękujemy za dobrą zabawę !!!!!!

Opublikowano: 03 czerwca 2012 09:11