Uroczystośc pasowania na ucznia klasy pierwszej

       27 października 2011 roku, uczniowie klasy I wzięli udział w pierwszej, wielkiej i poważnej uroczystości – „Pasowanie na ucznia klasy pierwszej”. W obecności zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców weszli w grono uczniów Szkoły Podstawowej w Siedliskach.Po uroczystym ślubowaniu pasowania dokonał pan dyrektor -Paweł Bartnicki.
         
Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach życzyli uczniom klasy pierwszej licznych sukcesów oraz samych dobrych ocen. Część artystyczna była autorstwa wychowawczyni klasy pierwszej  Pani Małgorzaty Stec. Uczniowie recytowali wiersze o szkole, nauczycielach i sytuacji w naszym szkolnictwie. Dzieci na scenie zaprezentowały piosenkę „My nauczymy cię ratować”, która promuje program „Ratujemy i uczymy ratować”, który od czterech lat wdraża Pani Małgorzata Stec. Na liście zaproszonych gości znalazł się Jerzy Owsiak,  który niestety tym razem nie mógł u nas zagościć. „Dyrygent” wielkiej orkiestry świątecznej pomocy wysłał dwa przepiękne listy, które są dowodem wieloletniej współpracy  i przyjaźni sympatii/ w załączeniu/. 
          
Uroczystość przebiegała we wspaniałej i pełnej humoru atmosferze. Pierwszacy odśpiewały Hymn Szkoły Podstawowej w Siedliskach autorstwa pani Gosi, który się wszystkim  Bardzo spodobał.

Opublikowano: 27 października 2011 11:56

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1235

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony