Bezpieczna droga do szkoły

Grupa LOTOS Spółka Akcyjna w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu organizuje już od kilku lat akcję „LOTOS - Bezpieczna droga do szkoły". Program skierowany jest do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych powiatu przemyskiego.

Głównym założeniem programu jest całoroczna edukacja najmłodszych uczestników ruchu drogowego pierwszoklasistów z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze, wyposażenie w elementy odblaskowe i tym samym zwiększenie ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W ramach programowych działań, policjanci, instruktorzy BRD WORD, członkowie Przemyskiego Regionu IPA odwiedzili pierwszoklasistów z naszej szkoły. Opowiedzieli im o najważniejszych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach. Wszyscy uczniowie otrzymali odblaski i zestawy edukacyjne (książeczka, materiały multimedialne na CD oraz gry planszowe.

Opublikowano: 05 października 2011 11:51