Konkurs plastyczny "STOP DOPALACZOM!"

W dniu 03.12.2018 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny na plakat pt. „STOP DOPALACZOM!” zorganizowany przez panią Justynę Gawlikowską. Głównym założeniem akcji było propagowanie walki z substancjami określanymi jako dopalacze, pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy młodzieży na temat dopalaczy i ich szkodliwego wpływu na zdrowie, kształtowanie postaw asertywnych wobec wpływu grupy rówieśniczej na młodych ludzi. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII. Każda klasa pod nadzorem wychowawcy wykonała wspólnie jedną pracę plastyczną.

Plakaty były oceniane pod względem zgodności z tematem, pomysłowości, estetyki wykonania oraz czytelności przekazu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: klasa VIII

II miejsce: klasa V

III miejsce: klasa VII

Nagrodami w konkursie były bony na dzień bez pytania i zadania domowego. Każdy uczestnik otrzymał także słodki upominek.

Zachęcamy młodych artystów do podejmowania kolejnych przedsięwzięć i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!!!

Opublikowano: 03 grudnia 2018 18:15