Zajęcia otwarte dla Rodziców

19 listopada 2018 r. pani Justyna Gawlikowska przeprowadziła w klasie VI lekcję otwartą przyrody „Jak zbudować model wulkanu, z którego wypływa lawa?” W zajęciach uczestniczyli Rodzice uczniów. Uczniowie wraz z Rodzicami wykonali model stożka wulkanicznego oraz przeprowadzili reakcje chemiczne imitujące erupcję wulkanu.  Dzieci z dużym zaangażowaniem rozwiązywały kolejne zadania, wykazując się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Na lekcji wykorzystano tablicę interaktywną, aplikacje LearningApps, Quizizz oraz zasoby edukacyjne ze strony www.scholaris.pl.

Zajęcia upłynęły w miłej i przyjaznej atmosferze. Lekcja była cennym doświadczeniem zarówno dla prowadzącego nauczyciela, jak i dla Rodziców.

Opublikowano: 19 listopada 2018 20:52

Filmy: