HEJ KOLĘDA KOLĘDA...

22.12.2017 roku w naszej szkole odbył się występ słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej w którym brali udział uczniowie klasy pierwszej,czwartej i piątej. Dzieci z klasy pierwszej ,prezentując swoje piękne stroje recytowały świątecznie wierszyki.Klasa czwarta wprowadziła nas w czasy Narodzenia Pana Jezusa. Natomiast solistki:Kinga Szczołko,Emilia Iskańska,Maria Łapa i Justyna Brocka -wykonały kolędy i pastorałki po wysłuchania których zakręciła mam się łza w oku. Występ przygotowała Małgorzata Stec oraz ksiądz proboszcz Roman Słota. Po występie życzenia świątecznie złożył wszystkim uczestnikom pan dyrektor Paweł Bartnicki. Nauczyciele,rodzice i uczniowie podzielili się opłatkiem i biesiadujac przy stole wigilijnym śpiewali kolędy.

Opublikowano: 08 stycznia 2018 12:57