KONKURS RECYTATORSKI "TĘCZOWE RYMY"

25.11.2017 r uczniowie klas I-III uczestniczyli w konkursie recytatorskim "Tęczowe Rymy Urszuli Kozłowskiej" organizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną. Klasę pierwszą reprezentował Jakub Kubas ,który recytował wiersz autorstwa wych.Małgorzaty Stec; Dla Pani Uli; Nasz mały artysta wystąpił w TVpodkarpackiej co jest wielkim wyróżnieniem.Klase drugą reprezentował Karol Barszczak i Julia Figiela - uczniów przygotowywala pani Marta Mil.Klasę trzecią pod czujnym okiem pana Edwarda Markiewicza reprezentowały Anna Górska i Wiktoria Niemiec. Impreza odbyła się w uroczystej i miłej atmosferze. Uczniowie i nauczyciele otrzymali dyplomy i podziękowania. Konkurs miał charakter charytatywny ponieważ wszyscy chcieliśmy pomóc pani Urszuli w zwalczaniu ciężkiej choroby.

Opublikowano: 27 listopada 2017 12:43