Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 4 września zadzwonił pierwszy dzwonek, który był oficjalnym znakiem rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018.

Nasi uczniowie po wakacyjnym wypoczynku wrócili pełni energii do szkoły i swoich kolegów. Nowy rok szkolny to świat pełen obowiązków jakie stoją przed naszymi uczniami, ale także pełen wielu ciekawych przygód oraz możliwości.

Pan Dyrektor życzy wszystkim uczniom wielu sukcesów, rozwijania swoich zainteresowań oraz pasji. Szczególnie ciepło witamy pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

Uczniom klasy pierwszej na rozpoczęciu roku szkolnego zostały przekazane przez Dyrektora darmowe podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń, które zostały zakupione z dotacji Ministra Edukacji Narodowej.

Wszystkim uczniom życzymy osiągnięcia celów jakie przed sobą postawili, owocnej pracy, a także dużo sił do stawiania czoła przeciwnościom losu, które stanął na ich drodze.

Całemu gronu pedagogicznemu życzymy natomiast przyjemnych chwil spędzonych z uczniami, radości z sukcesów przez nich osiąganych oraz anielskiej cierpliwości na kolejny rok szkolny.

Opublikowano: 07 września 2017 09:52