Spektakl teatralny pt. „Księga Dżungli”

15 marca 2017 roku klasy 0,I,II,III udały się do Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny pt. „Księga Dżungli”. Wilcza rodzina przygarnia chłopca, któremu nadają imię Mowgli. Gdy ten podrasta, zaprzyjaźnia się z czarną panterą Bagheerą i niedźwiedziem Baloo. Widownia zupełnie niespodziewanie, zostaje wciągnięta do świata zwierząt. Rządzą w nim surowe, ale sprawiedliwe prawa. Nie ma tam miejsca na niepewność i lęk. Twórcom widowiska udało się w sposób atrakcyjny  zinterpretować i uwspółcześnić opowieści zawarte w „Księdze Dżungli”, stworzyli intrygujące widowisko. W gąszcz dżungli wciągnęła  widzów nie tylko scenografia, ale także  muzyka. Zachwycone dzieci wróciły bezpiecznie do szkoły.

Opublikowano: 15 marca 2017 18:38