Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Siedliskach, a organizowana jest przez uczniów wraz z wychowawcami. W tym roku przygotowana została przez panie Martę Mil i Monikę Jakubiszyn oraz pana Edwarda Markowicza.

Ta miła uroczystość odbyła się 10 stycznia 2017 r. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitał  Pan Dyrektor Szkoły Paweł Bartnicki. Pan Marek Iwasieczko, Wójt Gminy Medyka podziękował uczniom i nauczycielom za przygotowanie uroczystości i złożył piękne i serdeczne życzenia. W uroczyście udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce.

Po    odśpiewaniu   „100 lat”   dzieci    wręczyły   Babciom  i  Dziadkom  własnoręcznie  wykonane  laurki
i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Opublikowano: 14 lutego 2017 14:01

Filmy: