Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Pierwszy dzwonek, który rozbrzmiał w naszej szkole 1 września, stał się oficjalnym znakiem rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017. Wypoczęci i zadowoleni, po wakacyjnym odpoczynku, uczniowie przywitali szkołę i kolegów. Powróciła rzeczywistość pełna obowiązków, ale również przygód i nowych możliwości! Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów, rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Szczególnie ciepło przywitani zostali pierwszoklasiści, którzy rozpoczną naukę w murach naszej szkoły.

Wszystkim Uczniom pragniemy życzyć osiągnięcia postawionych sobie celów, owocnej pracy oraz dużo sił do stawiania czoła wszelkim przeciwnościom losu. Nauczycielom natomiast życzymy anielskiej cierpliwości, samych przyjemnych chwil spędzonych w gronie podopiecznych oraz miłych przeżyć związanych z ich sukcesami.

Opublikowano: 01 września 2016 11:12