Światowy dzień pluszowego misia w kl,,0’’

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały kl ,,0’’.,,Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 26.11.2015r. dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od opowiadania historii o przyniesionych pluszakach .

Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie  bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu  przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne. Na koniec każdy właściciel pluszaka otrzymał dyplom przyjaciela pluszowego misia.

Ten dzień  pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Opublikowano: 28 listopada 2015 20:25