Andrzejki w klasach I-III

Andrzejki klas: I,II,III !!! 26 listopada 2014 roku- w tym właśnie dniu sala lekcyjna została zamieniona w "salę wróżb". Magiczny nastrój stworzyła pani Justyna Droń malując twarze uczniów. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy zmieni stan cywilny. Wiele śmiechu i radości dostarczyły dzieciom przepowiednie płynące z wróżb lanego wosku. Przepowiednie te zawsze mogą się spełnić, tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać! Była dobra muzyka i świetna zabawa! Dziękujemy rodzicom, którzy też byli zaangażowani w bal andrzejkowy!!!

Opublikowano: 27 listopada 2014 10:13