Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dzień rozdania świadectw to jeden z najprzyjemniejszych dni w życiu każdego ucznia. Również uczniowie naszej szkoły czekali na ten dzień z utęsknieniem.

   Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 rozpoczęło się o godz. 8.00 Mszą Świętą. Następnie odbyła się uroczysta akademia. Po odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, głos zabrał dyrektor szkoły pan Paweł Bartnicki. Przywitał nauczycieli, pracowników szkoły rodziców oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował wyników w nauce, a także życzył słonecznych i bezpiecznych wakacji. Następnie pan dyrektor wręczył nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie,  frekwencję, udział w akcjach charytatywnych oraz występach artystycznych. 
   W dalszej części uroczystości szóstoklasiści pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Grażyny Żytki oraz pani Justyny Gawlikowskiej przedstawili program artystyczny. Na zakończenie absolwenci złożyli podziękowania dla Grona Pedagogicznego za trud nauczania i wychowania.

    Po oficjalnej części uczniowie udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwo.


Życzymy wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia za dwa miesiące.

Opublikowano: 27 czerwca 2014 20:03

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 770

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony