Szkoła Podstawowa w Siedliskach
http://sp.siedliska.superszkolna.pl

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. niemiecki 16 Dorota Pasiak - Konowalik
08:50 - 09:35 chemia 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
09:45 - 10:30 biologia 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
10:40 - 11:25 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
11:30 - 12:15 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
12:25 - 13:10 geografia 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 5. pracownia informatyczno-językowa Małgorzata Szuberla
08:50 - 09:35 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
09:45 - 10:30 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
10:40 - 11:25 biologia 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
11:30 - 12:15 j.angielski 16 Agnieszka Bachusz
12:25 - 13:10 historia 5. pracownia informatyczno-językowa Tomasz Zając
13:15 - 14:00 religia ks. Roman Słota

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. niemiecki 16 Dorota Pasiak - Konowalik
08:50 - 09:35 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
09:45 - 10:30 matematyka 5. pracownia informatyczno-językowa Maria Bunda
10:40 - 11:25 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko
11:30 - 12:15 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko
12:25 - 13:10 historia 5. pracownia informatyczno-językowa Tomasz Zając
13:15 - 14:00 religia ks. Roman Słota

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 5. pracownia informatyczno-językowa Małgorzata Szuberla
08:50 - 09:35 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
09:45 - 10:30 chemia 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
10:40 - 11:25 geografia 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
11:30 - 12:15 lekcja wychowawcza 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
12:25 - 13:10 j.angielski 16 Agnieszka Bachusz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
08:50 - 09:35 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
09:45 - 10:30 informatyka 5. pracownia informatyczno-językowa Paweł Bartnicki
10:40 - 11:25 j.angielski 16 Agnieszka Bachusz
11:30 - 12:15 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko
12:25 - 13:10 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko
13:15 - 14:00 muzyka Małgorzata Stec
14:05 - 14:50 plastyka Małgorzata Stec