Klasa

kl. 7

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Justyna Gawlikowska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

biologia

Justyna Gawlikowska
08:55 - 09:40

j.polski

Grażyna Żytka
09:50 - 10:35

geografia

Justyna Gawlikowska
10:45 - 11:30

historia

Tomasz Zając
11:45 - 12:30

j. niemiecki

Dorota Pasiak - Konowalik
12:40 - 13:25

matematyka

Maria Bunda
13:35 - 14:20

j.angielski

Agnieszka Bachusz
14:30 - 15:15

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

religia

ks. Kazimierz Bochnak
08:55 - 09:40

j.angielski

Agnieszka Bachusz
09:50 - 10:35

biologia

Justyna Gawlikowska
10:45 - 11:30

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
11:45 - 12:30

geografia

Justyna Gawlikowska
12:40 - 13:25

j.polski

Grażyna Żytka
13:35 - 14:20

zajęcia wyrównawcze j.polski

Grażyna Żytka
14:30 - 15:15

Zajęcia ortograficzne j. polski

Grażyna Żytka
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Maria Bunda
08:55 - 09:40

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
09:50 - 10:35

chemia

Justyna Gawlikowska
10:45 - 11:30

lekcja wychowawcza

Justyna Gawlikowska
11:45 - 12:30

j.polski

Grażyna Żytka
12:40 - 13:25

j. niemiecki

Dorota Pasiak - Konowalik
13:35 - 14:20

j.angielski

Agnieszka Bachusz
14:30 - 15:15

logopedia

Dorota Pasiak - Konowalik
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

plastyka

Małgorzata Stec
08:55 - 09:40

j.polski

Grażyna Żytka
09:50 - 10:35

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
10:45 - 11:30

matematyka

Maria Bunda
11:45 - 12:30

fizyka

Justyna Gawlikowska
12:40 - 13:25

religia

ks. Kazimierz Bochnak
14:30 - 15:15

zajęcia wyrównawcze matematyka

Maria Bunda
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Maria Bunda
08:55 - 09:40

fizyka

Justyna Gawlikowska
09:50 - 10:35

chemia

Justyna Gawlikowska
10:45 - 11:30

j.polski

Grażyna Żytka
11:45 - 12:30

muzyka

Dorota Podwyszyńska
12:40 - 13:25

informatyka

Edward Markiewicz
13:35 - 14:20

historia

Tomasz Zając
14:30 - 15:15

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Marta Mil

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony