Klasa

kl. 7

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Justyna Gawlikowska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

j. niemiecki

Dorota Pasiak - Konowalik
16
08:50 - 09:35

chemia

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
09:45 - 10:30

biologia

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
10:40 - 11:25

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
11:30 - 12:15

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
12:25 - 13:10

geografia

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

fizyka

Małgorzata Szuberla
5. pracownia informatyczno-językowa
08:50 - 09:35

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
09:45 - 10:30

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
10:40 - 11:25

biologia

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
11:30 - 12:15

j.angielski

Agnieszka Bachusz
16
12:25 - 13:10

historia

Tomasz Zając
5. pracownia informatyczno-językowa
13:15 - 14:00

religia

ks. Roman Słota
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

j. niemiecki

Dorota Pasiak - Konowalik
16
08:50 - 09:35

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
09:45 - 10:30

matematyka

Maria Bunda
5. pracownia informatyczno-językowa
10:40 - 11:25

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
11:30 - 12:15

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
12:25 - 13:10

historia

Tomasz Zając
5. pracownia informatyczno-językowa
13:15 - 14:00

religia

ks. Roman Słota
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

fizyka

Małgorzata Szuberla
5. pracownia informatyczno-językowa
08:50 - 09:35

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
09:45 - 10:30

chemia

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
10:40 - 11:25

geografia

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
11:30 - 12:15

lekcja wychowawcza

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
12:25 - 13:10

j.angielski

Agnieszka Bachusz
16
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
08:50 - 09:35

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
09:45 - 10:30

informatyka

Paweł Bartnicki
5. pracownia informatyczno-językowa
10:40 - 11:25

j.angielski

Agnieszka Bachusz
16
11:30 - 12:15

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
12:25 - 13:10

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
13:15 - 14:00

muzyka

Małgorzata Stec
14:05 - 14:50

plastyka

Małgorzata Stec

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony