Szkoła Podstawowa w Siedliskach
http://sp.siedliska.superszkolna.pl

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 przyroda 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
08:50 - 09:35 j.angielski 16 Agnieszka Bachusz
09:45 - 10:30 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
10:40 - 11:25 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
11:30 - 12:15 historia i społeczeństwo 5. pracownia informatyczno-językowa Tomasz Zając

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
08:50 - 09:35 j.angielski 16 Agnieszka Bachusz
09:45 - 10:30 przyroda 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
10:40 - 11:25 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
11:30 - 12:15 zajęcia komputerowe 5. pracownia informatyczno-językowa Paweł Bartnicki
12:25 - 13:10 religia ks. Roman Słota
13:15 - 14:00 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe 5. pracownia informatyczno-językowa Paweł Bartnicki
08:50 - 09:35 plastyka 4. pracownia matematyczna Małgorzata Stec
09:45 - 10:30 muzyka 4. pracownia matematyczna Małgorzata Stec
10:40 - 11:25 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
11:30 - 12:15 religia ks. Roman Słota
12:25 - 13:10 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
08:50 - 09:35 przyroda 2. pracownia przyrodnicza Justyna Gawlikowska
09:45 - 10:30 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
10:40 - 11:25 technika 4. pracownia matematyczna
11:30 - 12:15 historia i społeczeństwo 3. pracownia humanistyczna Tomasz Zając
12:25 - 13:10 lekcja wychowawcza 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko
08:50 - 09:35 wych.fizyczne sala gimnastyczna Bartłomiej Klisko
09:45 - 10:30 j.angielski 16 Agnieszka Bachusz
10:40 - 11:25 matematyka 4. pracownia matematyczna Maria Bunda
11:30 - 12:15 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka
12:25 - 13:10 j.polski 3. pracownia humanistyczna Grażyna Żytka