Klasa

kl. 6

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Grażyna Żytka

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

przyroda

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
08:50 - 09:35

j.angielski

Agnieszka Bachusz
16
09:45 - 10:30

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
10:40 - 11:25

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
11:30 - 12:15

historia i społeczeństwo

Tomasz Zając
5. pracownia informatyczno-językowa
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
08:50 - 09:35

j.angielski

Agnieszka Bachusz
16
09:45 - 10:30

przyroda

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
10:40 - 11:25

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
11:30 - 12:15

zajęcia komputerowe

Paweł Bartnicki
5. pracownia informatyczno-językowa
12:25 - 13:10

religia

ks. Roman Słota
13:15 - 14:00

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

zajęcia komputerowe

Paweł Bartnicki
5. pracownia informatyczno-językowa
08:50 - 09:35

plastyka

Małgorzata Stec
4. pracownia matematyczna
09:45 - 10:30

muzyka

Małgorzata Stec
4. pracownia matematyczna
10:40 - 11:25

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
11:30 - 12:15

religia

ks. Roman Słota
12:25 - 13:10

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
08:50 - 09:35

przyroda

Justyna Gawlikowska
2. pracownia przyrodnicza
09:45 - 10:30

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
10:40 - 11:25

technika

4. pracownia matematyczna
11:30 - 12:15

historia i społeczeństwo

Tomasz Zając
3. pracownia humanistyczna
12:25 - 13:10

lekcja wychowawcza

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
08:50 - 09:35

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
sala gimnastyczna
09:45 - 10:30

j.angielski

Agnieszka Bachusz
16
10:40 - 11:25

matematyka

Maria Bunda
4. pracownia matematyczna
11:30 - 12:15

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna
12:25 - 13:10

j.polski

Grażyna Żytka
3. pracownia humanistyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony