Klasa

kl. 8

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Tomasz Zając

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

historia

Tomasz Zając
08:55 - 09:40

matematyka

Maria Bunda
09:50 - 10:35

j.polski

Grażyna Żytka
10:45 - 11:30

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
11:45 - 12:30

wos

Tomasz Zając
12:40 - 13:35

j.angielski

Agnieszka Bachusz
13:35 - 14:20

j. niemiecki

Dorota Pasiak - Konowalik
14:30 - 15:15

doradztwo zawodowe

Agnieszka Bachusz
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

matematyka

Maria Bunda
08:55 - 09:40

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
09:50 - 10:35

religia

ks. Kazimierz Bochnak
10:45 - 11:30

chemia

Justyna Gawlikowska
11:45 - 12:30

j.polski

Grażyna Żytka
12:40 - 13:25

fizyka

Justyna Gawlikowska
13:35 - 14:20

zajęcia wyrównawcze j.polski

Grażyna Żytka
14:30 - 15:15

Zajęcia ortograficzne j. polski

Grażyna Żytka
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
08:55 - 09:40

wos

Tomasz Zając
09:50 - 10:35

j.polski

Grażyna Żytka
10:45 - 11:30

lekcja wychowawcza

Tomasz Zając
11:45 - 12:30

matematyka

Maria Bunda
12:40 - 13:25

j.angielski

Agnieszka Bachusz
13:35 - 14:20

j. niemiecki

Dorota Pasiak - Konowalik
14:30 - 15:15

logopedia

Dorota Pasiak - Konowalik
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

chemia

Justyna Gawlikowska
08:55 - 09:40

fizyka

Justyna Gawlikowska
09:50 - 10:35

j.polski

Grażyna Żytka
10:45 - 11:30

wych.fizyczne

Bartłomiej Klisko
11:45 - 12:30

informatyka

Edward Markiewicz
12:40 - 13:25

biologia

Justyna Gawlikowska
13:35 - 14:20

religia

ks. Kazimierz Bochnak
14:30 - 15:15

zajęcia wyrównawcze matematyka

Maria Bunda
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

geografia

Justyna Gawlikowska
08:55 - 09:40

matematyka

Maria Bunda
09:50 - 10:35

j.polski

Grażyna Żytka
10:45 - 11:30

j.angielski

Agnieszka Bachusz
11:45 - 12:30

edb

Tomasz Zając
12:40 - 13:25

historia

Tomasz Zając
13:35 - 14:20

Zajęcia uzupełniające z j. polskiego

Dorota Podwyszyńska
14:30 - 15:15

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Marta Mil

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony